BANGKOK - PHUKET EGZOTİK BALAYI PAKETİ


Gözde balayı destinasyonlarından Phuket, romantik bir balayı için gereken her şeyi sunuyor... Muhteşem denizi ve bitki örtüsü, nefes kesici gün batımını izleyebileceğiniz ödüllü restoran ve barları, SPA'ları ile yıllardır unutulmaz bir balayı hayal edenlerin ilk aklına gelen destinasyonlardan... Phi Phi ve James Bond adaları da buraya kadar gelmişken mutlaka görülmesi gereken yerlerden...

ÖRNEK PROGRAM

1.GÜN: BANGKOK (Şehir turu / Sea Food Market / Pat Pong Pazarı)

Bangkok Suvarnabhumi Havaalanı’na varış ve profesyonel asistan tarafından karşılanma. Otele transfer öncesi yerel şoför-rehberiniz eşliğinde panoramik BANGKOK ŞEHİR TURU. Otele yerleşme. Akşam yemeğinizi istediğiniz cins deniz ürününü kendiniz seçip pişirttirebildiğiniz SEA FOOD MARKET’ta yedikten sonra her türlü taklit malı pazarlık usulü satın alabileceğiniz ünlü PAT PONG PAZARI’nı gezmenizi tavsiye ederiz. Geceleme.

2.GÜN: BANGKOK / PHUKET

Sabah otel lobisinde şoförünüzle buluşma ve havaalanına transfer. Thai Airways uçuşu ile yeryüzündeki en güzel yerlerden biri olan Phuket Adası’na uçuş. Yerel asistan tarafından karşılanma ve otele transfer. Geceleme otelde.

3. GÜN: PHUKET (Chinatown)

Sabah kahvaltısı sonrası ister denizin ve güneşin tadını çıkartın, ister adanın diğer hazinelerini keşfe çıkın… Örneğin Phuket şehir merkezini gezmeye gidebilir, buradaki CHINATOWN’da hem adanın tarihi yapılarını görebilir, hem de Tai-usülü alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelde.

4. GÜN: PHUKET (Phi Phi Adası)

Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Sabah deniz ve güneşten faydalandıktan sonra berrak denizi, reggae barları ve balık restoranları ile tam bir tatil cenneti olan PHI PHI ADASI’nı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz… Akşam ise vaktinizi adada gece hayatının en canlı olduğu PATONG’da değerlendirebilirsiniz. Geceleme.

5. GÜN: PHUKET (Phang Na - James Bond Adası)

Sabah kahvaltısı sonrası eşsiz kumsalın ve denizen tadını çıkarın… Ya da günlük turlardan birine katılıp mangrove ormanları ve deniz mağaralarıyla ünlü PHANG NA KÖRFEZİve sonrasında James Bond 007 filminin çekildiği JAMES BOND ADASI’nı ziyarete gidin. Akşam ise kalabalık bir kadro ile yapılan ve Las Vegas tarzı bir gösteri olan FANTASEA SHOW’u izlemeye gidebilirsiniz. Geceleme.

6. GÜN: PHUKET / BANGKOK

Sabah kahvaltısı. Öğle saatlerinde size otelin önünden alacak özel aracınızla havaalanına transfer. Thai Airways uçuşu ile Bangkok’a transfer.

ÖNERİLEN OTELLER

BANGKOK : 4* Amari Atrium Hotel ya da 4* Grand Mercure Bangkok Hotel

5* Amari Watergate Hotel

PHUKET:

4* Destination Patong Hotel & SPA ya da 4* Seaview Patong Hotel (Patong Beach)

4* Phuket By The Sea Hotel (Panwa Beach)

5* Imperial Adamas Beach Resort (Nai Yang)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Yerel havayolları ile Bangkok / Phuket / Bangkok arası ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri
  • Özel araç ile havaalanı – otel – havaalanı transferleri
  • Yarım günlük panoramik Bangkok şehir turu (şoför/rehber eşliğinde)
  • Bangkok’ta (1) gece, Phuket’te (4) gece seçilen otellerde oda-kahvaltı konaklama
  • Seyahat sigortası

Bu Turun Tarihleri

Ücret Bilgileri

Tayland’ın en ünlü ve en güzel adası Phuket… Yapacak o kadar çok şey var ki… THY / Singapore Airlines / Qatar Airways ile...

Önemli Notlar

YUKARI