DEFNE LORİNA HOTEL BOZBURUN


Datça / Marmaris

♦ Yunan adası Simi’nin karşısında konumlanan, korunaklı bir limanda bulunan şirin bir sahil kasabası olan Bozburun'da misafirlerine hizmet veren Defne Lorina Hotel, deniz kenarında olup, Bozburun merkezine sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

♦  Mavi ile yeşilin buluştuğu sakin ve kalabalıklardan uzak bir konumda olan otelde 23 oda ve 2 Connection Family oda bulunmaktadır.

♦ Yazın bunaltıcı sıcağında Defne Lorina'nın restaurantında serin bir şeyler içip, doğal ve taze Akdeniz mutfağıyla kendinize bir ziyafet verip, sıcaktan bunaldığınızda denize girerek rahat ve ferah bir yaz tatilini yaşayabilirsiniz.

♦  Özel plajı ve güneşlenme terası bulunan Defne Lorina Hotel'de misafirler Marmaris’in berrak sularının ve sımsıcak güneşinin keyfini çıkarabilirler.

♦  Zengin bir mutfak ile misafirlerine hizmet veren tesiste, sabahları doğal ürünler ile donatılmış köy kahvaltısı servis edilmektedir.

♦  Defne Lorina Hotel'de 23 standart oda ve 2 Connection Family oda bulunmaktadır. Odalarda evinizin rahatlığını aratmayacak tüm  detaylar düşünülmüştür.

♦  Tüm odalarda ücretsiz internet erişimi,  balkon, klima, uydu TV kanalları, telefon, saç kurutma makinası, minibar (ek ücrete tabidir) ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Bu Turun Tarihleri

Check-in: 14.00

Check-out: 12.00

Ücret Bilgileri

  Temmuz hafta içi
(Pazartesi-Perşembe)
Temmuz hafta sonu
(Cuma-Pazar)
Kurban bayramı dönemi

Ağustos hafta içi
(Pazartesi-Perşembe)

Ağustos hafta sonu (Cuma-Pazar) Eylül-Ekim hafta içi (Pazartesi-Perşembe) Eylül-Ekim hafta sonu (Cuma-Pazar)
İki kişilik odada kişi başı 
Oda-kahvaltı
145 TL 200 TL 460 TL 145 TL 200 TL 115 TL 175 TL
İki kişilik odada kişi başı 
Yarım pansiyon
175 TL 290 TL - 175 TL 290 TL 145 TL 260 TL
0-6 yaş (İki yetişkin yanında konaklama şartı ile) Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
7-12 yaş (İki yetişkin yanında konaklama şartı ile) %50 indirimli %50 indirimli %50 indirimli %50 indirimli %50 indirimli %50 indirimli %50 indirimli
Single farkı %50  %50  %50  %50  %50  %50  %50 

KDV dahil fiyatlardır.

Önemli Notlar

♦ Otel, pandemi süreci ile ilgili olarak Bakanlık tarafından önerilen tüm tedbirler alınarak hizmete açılmıştır.
♦ Otel konaklamaları herhangi bir sağlık sigortası kapsamında değildir. Rahatsızlıklarınız varsa yada otelde hastalanırsanız, kişisel sigortalarınız kapsamında tedavi olabilirsiniz. Otel ve acentemiz size herhangi bir  sağlık güvence paketi öneremez. Rezervasyonlarınızı bu doğrultuda yaptırmanız rica edilir. 

YUKARI