NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

DUBAİ TURU

izmir'den Sun Express Direkt uçuşu ile

1. Gün İZMİR - DUBAİ

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 19:00 da buluşuyoruz. Check in ve pasaport işlemlerimizin ardından Sun Express Hava Yolları tarifeli seferi ile 22:00’ da Dubai’ ye uçuyoruz.

2. Gün  : DUBAI

 

Yerel saat 03.35’te varışımızda pasaport işlemleri ve bagaj alımı sonrası tur rehberimiz ile buluşma, şehir turumuz öncesinde  olarak kahvaltı molası veriyoruz (ekstra). Kahvaltımızın ardından çölün ortasındaki vaha Dubai Şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda, ilk olarak Dubai Emiri Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un kışlık sarayı Zabeel Palace görülecek ve burada serbestçe gezen tavus kuşları ile fotoğraf çekme imkanına sahip olacağız. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Dubai’nin en işlek ve görkemli caddesi Sheikh Zayed yolundan ilerleyerek Emirates Kulelerini, gökdelenleri ve alışveriş merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Bir sonraki fotoğraf molamız Jumeirah Sahilinde yer alan dünyaca ünlü Burj Al Arab oteli olacaktır. Turumuza yaklaşık 7 KM’lik bir yürüyüş yoluna sahip restoranlar ve cafeler ile çevrili Dubai Marina ile devam ediyoruz. Burada verilecek kısa bir serbest zamanın ardından, son durağımız 2018 yılında denize dolgu yapılarak yaratılmış, Blue Waters adasına olacaktır. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai’yi yakından görme fırsatımız ve çok güzel fotoğraflar çekme imkânımız olacak. Dubai şehir turumuzun sonrasında konaklama yapacağımız otellere doğru hareket ediyoruz. (Otellerde odalara giriş saati 15.00 – 15.30 arasında olmaktadır). Odalara yerleşme ve sonrasında dinlenmemiz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak organize edilecek Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi’ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi – Kişi Başı: 80 $

Dubai Mall Turu Esnasında Burj Khalifa’yı Ziyaret Etmek İsteyen Misafirlerimiz İçin Bilet Ücreti – Kişi Başı: 50 $

Turumuza ilk olarak 1950’ler Arabistan Çarsısı gibi tasarlanmış dünyaca meşhur Dubai’nin sembolü Burj Al Arab otelini en güzel noktadan görebileceğimiz, içinde dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri 5 yıldızlı oteller, kanallar, gondollara benzeyen teknelerin olduğu Dubai’nin Venediği diye adlandırılan Medinat Jumeirah kompleksinin çarşısı Souk Madinat Jumeirah’dan başlıyoruz. Ardından akşam yemeğini alacağımız Marinadaki Dhow teknesine geçiyoruz. Teknemiz marina içinde seyir ederken açık büfe olarak aksam yemeğimizi alıp, muhteşem Dubai Marina ve Dubai Eye manzarasını izliyoruz. Tekne turumuz bittiğinde, dünyanın en büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesinde ki Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’da yine Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda yapılan su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir, cafe ve restoranlarda keyifli zaman geçirebilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak Dünyanın En Yüksek Kulesi Olan Burj Khalifa’nın 124. & 125. veya 148. katlarına çıkarak bir insanın uçaktan sonra en rahat çıkabileceği en yüksek noktaya çıkarak tüm şehri kuşbakışı seyretme imkanına sahip olabilirsiniz.Yerel saat 03.35’te varışımızda pasaport işlemleri ve bagaj alımı sonrası tur rehberimiz ile buluşma, şehir turumuz öncesinde  olarak kahvaltı molası veriyoruz (ekstra). Kahvaltımızın ardından çölün ortasındaki vaha Dubai Şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda, ilk olarak Dubai Emiri Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un kışlık sarayı Zabeel Palace görülecek ve burada serbestçe gezen tavus kuşları ile fotoğraf çekme imkanına sahip olacağız. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Dubai’nin en işlek ve görkemli caddesi Sheikh Zayed yolundan ilerleyerek Emirates Kulelerini, gökdelenleri ve alışveriş merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Bir sonraki fotoğraf molamız Jumeirah Sahilinde yer alan dünyaca ünlü Burj Al Arab oteli olacaktır. Turumuza yaklaşık 7 KM’lik bir yürüyüş yoluna sahip restoranlar ve cafeler ile çevrili Dubai Marina ile devam ediyoruz. Burada verilecek kısa bir serbest zamanın ardından, son durağımız 2018 yılında denize dolgu yapılarak yaratılmış, Blue Waters adasına olacaktır. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai’yi yakından görme fırsatımız ve çok güzel fotoğraflar çekme imkânımız olacak. Dubai şehir turumuzun sonrasında konaklama yapacağımız otellere doğru hareket ediyoruz. (Otellerde odalara giriş saati 15.00 – 15.30 arasında olmaktadır). Odalara yerleşme ve sonrasında dinlenmemiz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak organize edilecek Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi’ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi – Kişi Başı: 80 $

Dubai Mall Turu Esnasında Burj Khalifa’yı Ziyaret Etmek İsteyen Misafirlerimiz İçin Bilet Ücreti – Kişi Başı: 50 $

Turumuza ilk olarak 1950’ler Arabistan Çarsısı gibi tasarlanmış dünyaca meşhur Dubai’nin sembolü Burj Al Arab otelini en güzel noktadan görebileceğimiz, içinde dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri 5 yıldızlı oteller, kanallar, gondollara benzeyen teknelerin olduğu Dubai’nin Venediği diye adlandırılan Medinat Jumeirah kompleksinin çarşısı Souk Madinat Jumeirah’dan başlıyoruz. Ardından akşam yemeğini alacağımız Marinadaki Dhow teknesine geçiyoruz. Teknemiz marina içinde seyir ederken açık büfe olarak aksam yemeğimizi alıp, muhteşem Dubai Marina ve Dubai Eye manzarasını izliyoruz. Tekne turumuz bittiğinde, dünyanın en büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesinde ki Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’da yine Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda yapılan su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir, cafe ve restoranlarda keyifli zaman geçirebilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak Dünyanın En Yüksek Kulesi Olan Burj Khalifa’nın 124. & 125. veya 148. katlarına çıkarak bir insanın uçaktan sonra en rahat çıkabileceği en yüksek noktaya çıkarak tüm şehri kuşbakışı seyretme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

3. Gün: DUBAI 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenen Miracle Garden & Dubai Frame gezisine katılabilirler (70 USD). Tur sonrası otelimize transfer. Öğleden sonra ise dileyen misafirlerimize Dubai’nin olmazsa olmazlarından Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari turuna katılma imkânı! (90 USD). Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

Miracle Garden & Dubai Frame turumuzda; 45 milyondan fazla çiçek kullanılarak dizayn edilen Masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en büyük çiçek bahçesinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objeler nefesinizi kesecek. Yine aynı tur içerisinde, 150 metre yükseklik, 95 metre genişlik ile dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkilenecek ve bol bol fotoğraf çekme imkanına sahip olacaksınız. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz.

Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari turumuzda ise 4x4 araçlar ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. Kızıl kumlarda yapılan eğlenceli ve heyecan dolu gezinin ardından çölün ortasında yer alan Bedevi kampına varıyoruz. Burada yapılan birbirinden güzel şov ve dansöz gösterisi eşliğinde akşam yemeğini alıyoruz. Ayrıca deveye binme, sınırsız meşrubat, çay ve kahve siz değerli misafirlerimize ikramımızdır. Yemek ve gösterilerin ardından turumuz sonra erecektir. Bizi otellerimizden alan 4x4 özel araçlarımızla tekrar otelimize dönüş.

4. Gün ; DUBAI – ( ABU DHABİ)

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Abu Dhabi & Global Village gezisine katılabilirler. Tur sonrası otele dönüş.  (Otelde odaları havaalanına transfer saatine kadar kullanabilirsiniz).  

Öğle Yemekli Abu Dhabi & Global Village Turu – Kişi Başı: 90 USD

Dubai’den hareket ile dünyanın en büyük insan yapımı limanı olan Jebel Ali’den geçiyoruz. İlk durağımız, dünyanın en büyükleri arasında yer alan ve 41.000 Kişiye aynı anda ibadet etme imkânı sunan Sheik Zayed Büyük Camii olacaktır. Muhteşem mimarisi ve zengin işlemeleri ile unutamayacağınız fotoğraflar alabileceğiniz zenginliktedir. Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliğini gezerken yakın geçmişte, küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacaksınız. Geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra – modern bir Arap şehri olan kentte, Al Bateen bölgesi, kordon caddesi görülecektir. Emirates Palace’da verilecek fotograf molasinin ardindan şehrin geçmişinin otantik bir kopyası olan Miras Köyünü gezerken Arapların geçmişteki yaşamlarını, geleneklerini, çamurdan yapılmış evleri, görme imkânı bulacaksınız. Öğle yemeği turunuz esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Yemek sonrasında turumuza devam ediyoruz. Saadiyat Adası üzerinde bulunan Louvre Müzesi’nde verilecek fotoğraf molasının ardından, eğlence merkezi olarak kabul edilen ve Formula 1 Abu Dhabi yarışlarına ev sahipliği yapan Yas Adası’na hareket ediyoruz. Yine ayni yerde bulunan dünyanın ilk Ferrari temalı eğlence parkında verilecek molada fotoğraf çektirebilir, hediyelik eşya mağazasında alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Dubai’ye varışta ki durağımız Dünya’nın çeşitli ülkelerinin pavilyonlarından oluşan, Dubai’nin en eğlenceli mekanlarından biri olarak kabul edilen Global Village. Her yıl Kasım ayı ilk haftası ile Nisan ayı arasında açılan, sezonluk bir eğlence parkıdır. İçerisindeki ülke pavilyonlarında, o ülkelere ait yiyecek, içeceklerden tutun da yöresel hediyelik eşyaları satın alabileceğiniz ve yine ülkelere ait şovları izleyebileceğiniz bu park size Dubai’nin bir Arap şehri olmasının yanında çok uluslu bir kent olduğunu gösterecektir.

5. Gün : DUBAI - İZMİR

Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sun Express Hava Yolları’nın XQ 899 sefer sayılı uçuşu ile belirtilen 04.35’te uçuşumuz başlıyor. Yerel saat ile 08.45 ile İzmir’e varış ve turumuzun sonu.

Bu Turun Tarihleri

 

01-04 Mart 2023, 3 Gece 4 Gün

08 - 11 Mart 2023 , 3 Gece 4 Gün

15-18 Mart 2023 , 3 Gece 4 Gün

Ücret Bilgileri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Sun Expres Havayolları ile İzmir – Dubai – İzmir uçak bileti
 • Havaalanı vergileri
 • Havaalanı – otel – havaalanı transferi
 • Dubai’ de 3 gece seçilen otelde oda / kahvaltı konaklama          
 • Panoramik Dubai şehir turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti 
 • Türsab mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Seyahat Sağlık sigortası

PAKET TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • 1. Gün serbest olarak alınacak sabah kahvaltısı
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Otellerdeki ekstra harcamalar
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 kapsamlı),
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Şoför tipleri 5-10 $ kişi başı (isteğe bağlı)
 • Vize ücreti, servis bedeli  ( 110 $  ) YEŞİL PASAPORTA VİZE YOKTUR.
 • Tourism Dirham / Otel Vergisi. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. ( 2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 $), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 $), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 6 $ dır))

 

Önemli Notlar

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

•        Programda belirtilen uçuşlar Sun Expres HY dan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten Pastoral Tour sorumlu değildir.

•        Otellere check-in saati öğlen 15.00 ile 15.30 arasıdır.

•        Pastoral Tour programın içeriğini bozmadan, gezilecek yerlerin sırasını değiştirebilir.

•        Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun 20 kg bagaj hakkı vardır. Ayrıca kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır ve 6 kg. Ile sınırlıdır.

•        Yanınızda USD götürmenizi tavsiye ederiz.

•        Havayollarının yapacağı grev ve fors majör ( deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet,.vb.) diye adlandırılan durumlar yüzünden gerçekleşecek olan bir uçuş iptalinden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

•        Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir.

•        Seyahatiniz esnasında yapacağınız alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili olabilecek şikâyetlerden acentemiz, yerel rehberimiz ve Türk rehber arkadaşımız kesinlikle sorumlu değildir…

•        Panoramik turlar herhangi bir giriş ücreti içermez.

•        Tura katılacak yolcularımızın pasaport temdit sürelerinin seyahat başlangıç tarihinden itibaren en az 6 ay olması gerekmektedir. Pasaportlarınızdaki boş “vize tatbik edilemez” sayfalarının çokluğuna güvenmeyiniz. Bu konuya ilişkin Dışişleri Bakanlığımızın genelgesini aynen uygulayan kimi konsolosluklar “vize tatbik edilemez” sayfalarına vize vermemektedir.

•        İki kişilik odada kalmak isteyip de bir kişi olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimizin yanına bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde tek kişi farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını üzülerek bildiririz.

YUKARI