ERDEK-AVŞA-MARMARA ADASI

GRAND ASYA HOTEL 5* (*****) Konaklamalı

1. GÜN : İZMİR-TURGUTLU-SALİHLİ-BALIKESİR-MANYAS-BANDIRMA
Sabah saat 07:30’da Bostanlı İskele önünden, 07:45 Karşıyaka Anıt’tan, 08:10 Lozan Meydanı’ndan, 08:25 Konak Sabancı Kültür Önü’nden, 08:40 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuz başlıyor. Öncelikle Turgutlu’ya ulaşıp, alacağımız kahvaltı molasının ardından, Gölmarmara Gölü’nü panaromik görerek Salihli’ye geçiyoruz. Kahvaltı üzerine kahvelerimizi Kurşunlu Şelalesi’nde yudumluyoruz. Balıkesir, Susurluk üzerinden Manyas Kuş Cenneti‘ne ulaşıyoruz. Manyas Kuş Cenneti Müzesi’ni ve tanıtım merkezini geziyor ve gözetleme kulelerinde özel dürbünlerle kuşları seyretme imkanı buluyoruz. Manyas Kuş Cennetindeki eşsiz deneyim sonrasında Bandırma’ya ulaşıyoruz. Konaklama Bandırma’daki otelimizde.


2. GÜN : BANDIRMA-ERDEK-AVŞA-MARMARA ADASI- İZMİR
Otelde aldığımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Erdek Limanına gidiyoruz. Buradan hareket edecek tekne gezimizle; öncelikle Paşa Limanı’na uğruyoruz. Daha sonra, Avşa Adası’na ulaşıyoruz. Avşa Adasındaki rehberimiz ile yapacağımız kısa turumuz sonrasında pırıl pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanda Ada’nın ünlü şaraplarından tadabilir ve balık restoranlarda Marmara balıklarını deneyimleyebiliriz. Öğleden sonra Marmara Adası’na geçip keyif kahvelerimizi yudumluyoruz. Marmara’nın koylarında keyifli turumuzu akşamüzeri Erdek‘te tamamlıyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşip, İzmir’e dönüşe geçiyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından güzel şehrimize ulaşıyoruz. Bir başka
organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

Bu Turun Tarihleri

29 - 30 MAYIS 2021

Ücret Bilgileri

TUR FİYATI NAKİT TAKSİT
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI  479.00 TL  
TEK KİŞİLİK ODA  544.00 TL  

 

  

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 Otobüs ile ulaşım ve tüm turlar
 5* Otel’de 1 Gece konaklama
 Otelde alınan sabah-akşam yemekleri
 Türkçe rehberlik hizmetleri
 Seyahat sağlık sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Öğle yemekleri
 Ören yeri ve müze giriş ücretleri
 Tekne turu ücretleri

Önemli Notlar

ÖNEMLİ NOTLAR:
• Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 20 kişinin katılımına ihtiyaç vardır.
• Turun gerçekleştiği tarihteki Pandemi kısıtlamalarına göre hareket edilecektir. 65 Yaş üstü misafirlerimiz E-Devlet üzerinden E-başvuru ile veya Alo 199 sistemleri üzerinden seyahat izin belgesi almak kaydı ile seyahat edebilirler.

YUKARI