Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

TÜRSAB A grubu seyahat acentası olan Pastoral Tour, 2003 yılından beri yurt içi ve yurt dışına butik turizm hizmetleri vermektedir. Hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana, tematik, özgün tur programları gerçekleştirmekte, yerli ve yabancı gezginlere yönelik kültür turizmi alanında başarıyla faaliyet göstermekteyiz.

Genç, yenilikçi, aynı zamanda yıllarca turizm sektöründe çalışmış deneyimli yönetici kadrosu ve personeli ile dinamik bir ekibiz.

Pastoral Tour olarak, Türkiye’yi bölge bölge, şehir şehir, kasaba ve köyleriyle, buralarda yaşayan insanlarıyla, tarihi dokusu ve coğrafyasıyla, sosyal ve kültürel çizgileriyle siz geziseverlere tanıtmayı amaç edindik. Düzenlediğimiz turlar ile sadece Anadolu’nun çok çeşitli bölgelerini gezmekle kalmadık, aynı zamanda da yer yer inanılmaz güzellikler yakaladık, tarih ve çevre bilincini geliştirmeye, doğal ve kültürel mirasın önemini ortaya çıkarmaya çalıştık.

Yurt dışı turlarımızda klasik destinasyonlardan çok, az bilinen, alışılmadık destinasyonlara yoğunlaşan bir acentayız. Vietnam, Kamboçya, Çin, Hindistan, Nepal, Sri Lanka, Peru, Bolivya, Küba, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda, Kenya, Tanzanya, Zanzibar, Güney Afrika gibi bir çok ülkeye yaptığımız turlarla İzmir’de pek çok ilkleri gerçekleştirdik.

Kısaca, yaratıcı ve butik hizmetler sunarak unutulmaz deneyimler yaşatmış, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak başarılı turlar gerçekleştirmiş, yenilikçi ve sıradışı hizmetler sunan bir acentayız. Hizmet alanlarımızı değer katarak genişleten, ulusal ve uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, köklü, global düşünen, yerel değerlerin bilincinde olan, ve üstlendiği her işi kültürel öğeleri ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefleyerek sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.


MİSYONUMUZ

Pastoral Tour ekibi olarak misyonumuz, öncelikli hedefimiz olan hizmet kalitesinden ödün vermeksizin, müşteri memnuniyetini asla ikinci plana atmaksızın özgün, ve yenilikçi turlar ile turizm sektöründe hizmet vermek…

Gerek yurt içi gerek yurt dışı destinasyonlarımızda bir yandan benzersiz bir seyahat keyfi sunarken bir yandan da en güvenilir, en ekonomik ve en güleryüzlü servisi sağlamak ilk turumuzu düzenlediğmiz günden beri değişmeyen amacımız olmuştur.


VİZYONUMUZ

Pastoral Tour ekibi olarak bir seyahat acentasının sürekli dinamik bir yapısı olması gerektiğinin bilincinde olarak sürekli araştırma ve sık sık ziyaret ettiğimiz destinasyonları bile sürekli yeni fikirler ile benzersiz kılmaya çalışıyoruz.

Asla ödün vermediğimiz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için yurt dışı ve yurt içi turlarda birlikte çalıştığımız hizmet sağlayıcıları –oteller, yerel rehberler, havayolları, vb. büyük titizlikle seçiyor, ve daima asla altına düşmemeye çalıştığımız hizmet standartlarını onlardan da talep ediyoruz.

Acenta misyonumuza sadık kalabilmenin tek yolunun, en iyi hizmeti, en ekonomik ve en güleryüzlü şekilde sağlamaktan geçtiğinin bilincinde çalışmaya devam edeceğiz.


NEDEN PASTORAL TOUR?

  • Yüksek kalitede, butik, kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz. 
  • Tur programlarımızı deneyimli bir kadro tarafından her türlü detay düşünerek büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.
  • Yurt içi ve yurt dışı turlarımızda var olan turlar dışında ekstra turlar koyarak sürpriz maaliyetler oluşturmaktan özenle kaçınıyoruz.
  • Tarihsel ve kültürel anlatımlarla dolu yoğun programlarla, özverili profesyonel rehberlerle turlarımızı düzenliyoruz.
  • Turlarımızı, gittikleri bölgeleri karış karış gezmiş profesyonel rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

 

YUKARI