Hizmetlerimiz

 

YURT DIŞI KÜLTÜR TURLARI

İzmir'den pek çok ilki gerçekleştirmiş olan Pastoral Tour, artık neredeyse klasikleşmiş Hindistan, Çin, Güney Amerika gibi programlarının yanı sıra yenilikçi ve yaratıcı turlarla siz geziseverlerin hizmetinde… Satıştaki kültür turları için sitemizi ziyaret edebilir, ya da E-bültenimize kaydolarak güncel programlardan ve çeşitli promosyonlardan haberdar olabilirsiniz. 

YURT İÇİ KÜLTÜR TURLARI

Türkiye'yi karış karış gezmiş profesyonel rehberlerimizle birlikte titizlikle hazırladığımız yurt içi tur programları için sitemizi ziyaret edebilir, ya da E-bültenimize kaydolarak programları mail olarak alabilirsiniz. . 

UÇAK BİLETLERİ

En uygun fiyatlı yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinizin temini için bize danışabilirsiniz. SunExpress, Atlas Jet, ve Pegasus yetkili acentesi olan Pastoral Tour, aynı zamanda başta Türk Hava Yolları olmak üzere, KLM, Lufthansa, Air France, Iberia, British Airways, Singapore Airways, Qatar Airways, Emirates v.b. pek çok havayolunun biletlerini kesmektedir. 

GEMİ TURLARI

Son zamanlarda giderek popülerleşen gemi turları, gezginlere kısa zamanda pek çok farklı kenti konforlu bir şekilde gezme imkanı sunuyor. Yunan Adaları, Akdeniz kıyıları Kuzey Avrupa gibi destinasyonların yanı sıra sıra dışı, egzotik destinasyonlara düzenlenen gemi turlarını öğrenmek ve yerinizi ayırmak için bizi arayın.

BALAYI PAKETLERİ

Balayına çıkan ya da münferit olarak gezecek konuklarımza Paris, Roma, Prag, Viyana, Cote d'Azur, Ibiza, Santorini ve Mikanos, Kanarya Adaları gibi klasik destinasyonların yanı sıra alternatif paketler de öneriyoruz. Sunduğumuz Balayı Turları'na bakmadan ve bize danışmadan balayı tatilinizi planlamayın!

ALTERNATİF TURLAR

Sitemizdeki turlar dışında kendiniz ya da grubunuz icin farklı bir tur planlıyor ve ya altnernatif tur programları hakkında danışmak istiyorsanız bizi arayınız. Trekking turları, ekoturizm, farklı tematik programlar için bizimle görüşün. Profesyonel ekibimiz, isteklerinize en uygun programı kısa sürede hazırlayacaktır. 

OKUL, DERNEK ve ŞİRKET GEZİLERİ

Pastoral Tour olarak bugüne değin pek çok okul, dernek ve kuruma yurt içi ve yurt dışı tur ve organizasyonlarında kusursuz hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz. İster uzun soluklu, ister günübirlik olsun kurumunuz bünyesinde gerçekleştireceğiniz yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları için acentamızla irtibata geçebilirsiniz. 

KONGRE, SEMİNER ve TOPLANTI ORGANİZASYONLARI / INCENTIVE

Şirket toplantıları, kongre ve seminer organizasyonlarında da hizmetinizdeyiz. Pastoral Tour olarak bayi ve şirket toplantıları ile kongre ve seminer organizasyonlarında, talepleriniz doğrultusunda en uygun mekanın tahsis edilmesi, tüm iç ve dış seyahatlerin organizasyonu, katılımcıların otel rezervasyonları, delegeler için düzenlenecek kültür turları,  lojistik bir programın derlenip düzenlenmesi, uzman bir sekreterlik hizmeti temin edilmesi, poster, duyuru vs. gibi her türlü basılı evrakın düzenlenmesi ve dağıtımı, delege ve konukların karşılanma ve uğurlanma hizmetleri, ulaştırma ve transfer hizmetleri ve her türlü destek hizmetlerinin koordine ve assiste edilmesi, hizmetlerini vermekteyiz. Referanslarımız için acentamızla irtibata geçebilirsiniz. 

OTEL REZERVASYONLARI

Tatil, balayı, toplantı, seminer amacıyla yurt içi veya yurt dışında otel rezervasyonu yaptırmak için bizi arayın. 

RENT-A-CAR HİZMETLERİ

Türkiye'nin her yerinde seyahatleriniz için gereken araçların temini konusunda hizmetinizdeyiz.

VİZE İŞLEMLERİ

Yurt dışına yapacağınız münferit gezileriniz, eğitim ve/ya iş amaçlı yurt dışı seyahatleriniz için gereken vize desteği için Pastoral Tour sizlere yardımcı olacaktır. 

 

Bunların yanı sıra tekne turları, yemek, davet ve toplantı organizasyonları, günübirlik turlar gibi konularda Acemtamız'la birlikte çalışmak için bizimle irtibata geçiniz. 

 

 

 

YUKARI