Olay Salcan Seyahat Yazıları

Ünlü seyyahımız Olay Salcan akıcı kalemi ve yakaladığı nefes kesen enstantaneler ile nadide bir gezi yazarı. Ne mutlu bize ki seyahatlerinin bir kısmında Pastoral Tour'un misafiri olma inceliğini de gösteriyor. Umud ediyoruz ki Olay Salcan'ın Turizm Haberleri sitesinde ve kendi adını taşıyan seyahat blogunda (www.olaysalcan.com) yayınladığı yazılardan yaptığımız alıntılar hoşunuza gidecek. Sayın Olay beye de hem bizimle seyahat ettiği hem de tecrübelerini ve benzersiz fotoğraflarını bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz. Aşağıdaki listeden ilginizi çeken yazıyı okuyabilir, aynı yöreye bir sonraki turumuzun hangi tarihlerde olduğunu ise her yazının başındaki bağlantılarımızdan kontrol edebilirsiniz. 

Peru Bolivya Titikaka Gölü Turu

Olay Salcan bu yazısında Inka medeniyeterinin tarihini takip ettiğimiz Peru - Bolivya turumuzun anılarını kaleme alıyor. Dünya'da üzerinde ticari gemilerin sefer yaptığı en yüksek rakımlı göl olan Titikaka gölü hakkındaki izlenimlerini çok beğeneceksiniz.

TAMAMINI OKU

Bir Afrika Rüyası, Namibya (15 Mayıs 2019)

Olay Salcan'ın zarif deklanşörü ve güçlü kaleminden Namibya Turumuz. Unutulmayacak bir yazı dizisinin başlangıcı olmasıyla beğeninize sunuyoruz. Olay bey her seyahatini unutulmaz bir anı galerisine çevirmeyi başaran bir sanatçı bizim için, ve birlikte yaptığımız her seyahat bir mutluluk. Namibya'da geçirdiğimiz 10 günü özetlediği, dahasını da müjdelediği yazısını beğenerek okuyacaksınız.

TAMAMINI OKU
YUKARI