OLAY SALCAN SEYAHAT YAZILARI

Ünlü seyyahımız Olay Salcan akıcı kalemi ve yakaladığı nefes kesen enstantaneler ile nadide bir gezi yazarı. Ne mutlu bize ki seyahatlerinin bir kısmında Pastoral Tour'un misafiri olma inceliğini de gösteriyor. Umud ediyoruz ki Olay Salcan'ın Turizm Haberleri sitesinde ve kendi adını taşıyan seyahat blogunda (www.olaysalcan.com) yayınladığı yazılardan yaptığımız alıntılar hoşunuza gidecek. Sayın Olay beye de hem bizimle seyahat ettiği hem de tecrübelerini ve benzersiz fotoğraflarını bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz. Aşağıdaki listeden ilginizi çeken yazıyı okuyabilir, aynı yöreye bir sonraki turumuzun hangi tarihlerde olduğunu ise her yazının başındaki bağlantılarımızdan kontrol edebilirsiniz. 

1 Namibya Safari Turu

Olay Salcan'ın Namibya Turu izlenimleri. Olay Salcan'ın engin tecrübesi ve zarif deklanşörü güçlü kalemi ile birleştiğinde her zaman insanı başka alemlere taşıyan yazılar ortaya çıkarıyor. Bu yazıyı okuduktan sonra para biriktirmeye başlayın, çünkü Namibya'yı mutlaka gitmeniz gereken yerler listesine yazacaksınız. (Yazıya Git -->)


2 - Peru - Bolivya Titikaka Gölü

Olay Salcan bu yazısında Inka medeniyeterinin tarihini takip ettiğimiz Peru - Bolivya turumuzun anılarını kaleme alıyor. Dünya'da üzerinde ticari gemilerin sefer yaptığı en yüksek rakımlı göl olan Titikaka gölü hakkındaki izlenimlerini çok beğenecceksiniz. (YAZIYA GİT -->)

3 Peru Bolivya Turu - Kutsal Vadi ve Pisac

Olay Salcan Peru izlenimlerini aktarmaya devam ediyor. Peru Bolivya turumuzda ziyaret ettiğimiz en ilginç yerlerden birisi de Kutsal Vadi ve otantik ürünlerin pazarlandığı Pisac pazarı. Olay Salcan'ın fotoğrafları ve akıcı yazısı ile sizin de zihninizde canlanması umuduyla... (YAZIYA GİT -->)

 

 

YUKARI