YILBAŞI ÖZEL ANTALYA -UÇAKLA

30 Aralık 2022, Cuma : İZMİR – ANTALYA - İBRADİ – ÜRÜNLÜ KÖYÜ – ORMANA DÜĞMELİ EVLER – (ALTINBEŞİK MAĞARASI )

Sabah saat 06.00 da İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç hatlar Sun Express Havayolları kontuarında buluşma. Bilet işlemleri sonrasında saat 07.20 de Antalya’ya uçuş. Saat 08.25 de varış. Bizi bekleyen özel aracımıza transfer oluyoruz. Alınacak sabah kahvaltısı sonrasında yönümüzü İbradi’ye çeviriyoruz. İlk olarak buradaki düğmeli evleri yürüyerek gezmeye başlıyoruz. Osmanlı mimarisinin hakim olduğu evlerin tarihi 100-300 yıl arasında değişiklik gösterir. Yöre mimarisinin Karamanoğulları Beyliği'nden miras kaldığı  düşünülmektedir. Harç ve çivi kullanılmadan, yörede bol bulunan kalker taşından örülen taş duvarlar ile yüzlerce yıl çürümeyen, katran, ardıç veya andız ağacı kerestesi kullanılmıştır. Yapılar; içi saman katılmış ak toprak ile sıvanan iki katli ahşap evlerdir. Ahşap oymacılık sanatının en güzel örneklerini kapı, tavan, dolap, pencere, kepenkler, cumba ve davlumbazlarda görmek mümkündür. Köydeki yürüyüşümüzün ardından Ürünlü Köyü’ne gidiyoruz. Köydeki düğmeli evleri gezdikten sonra muhteşem ve otantik bir ortamda, leziz yöresel yemeklerin tadına bakıyoruz. Yemekten sonra İbradi'de Arapastık Kestanesini görmeye gidiyoruz. Yaklaşık bin yıllık olan ve gövde çapı 24 metre olan bu ağaç önünde hatıra fotoğrafı çekeceğiz. İbradi’den ayrılıyor ve Toros Dağları'nın iç kısımlarında yer alan Altınbeşik Mağarası'na gidiyoruz. Eski adı Unulla olan Ürünlü Köyü'nde yer alan Altınbeşik Mağarası,1994 tarihinde Milli Park haline getirilerek, Türkiye’nin ilk ve tek "Mağara Milli Parkı" özelliğini taşımaktadır. Filipinler’deki UNESCO dünya mirası listesindeki Puerto Princesa Yeraltı Nehri’ne benzerliğiyle de bilinir. Su seviyesi uygun olursa botla mağarada yapacağımız gezintiden (ekstra) sonra Antalya’da bulunan 5* otelimize gidiş ve yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

31 Aralık 2022, Cumartesi : ASPENDOS -  MANAVGAT – ALANYA – SİDE ***** Yeni Yıla Merhaba *****

Sabah kahvaltısının ardından Aspendos Tiyatrosu’na doğru hareket ediyoruz. Tiyatro, gerek mimari özellikleri gerekse iyi korunmuş olması ile Roma Devri tiyatrolarının günümüzdeki en seçkin örneklerinden biridir. Tanrılara ve devrin imparatorlarına adanan yapı, Roma tiyatro mimarisinin ve yapım tekniğinin son çizgilerini sergiler. Aspendos Tiyatrosu ve Aspendos Su Kemerleri'nin 2015'te UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde olduğunu da belirtmek gerekiyor. İkinci durağımız, Manavgat Şelalesi olacak. Manavgat’ta ilçenin otantik dokusu ve şelalenin güzelliği sizlere keyif dolu anlar yaşatacaktır. Ardından Alanya’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde eski hanlardan Alara Han'ı görüyor ve yola devam ederek Alanya’ya varıyoruz. Öğle yemeğimizi Alanya’da alıyoruz. Dim Mağarasını geziyoruz. Alanya şehir merkezinden Alanya Kalesi ve Kızıl Kuleyi görerek Damlataş Mağarasını ziyaret edip, Side’ye hareket. Aracımızdan inip eski kentin kalıntıları arasında ilerliyoruz. Yöresel dükkanlar arasından Apollon Tapınağı’na ulaşıyor ve bu muhteşem yapıdan kalanları resimliyoruz. Akşam saatlerinde otelimize dönüyoruz. Dinlenme. Akşam yemeğimiz ve Yılbaşı gala eğlencemiz için hazırlanıyoruz. Unutamayacağınız bir geceyle yeni yıla merhaba diyeceğiz. Konaklama otelimizde.

01 Ocak 2023, Pazar: ANTALYA – KALEİÇİ – KURŞUNLU VE DÜDEN ŞELALERİ  - İZMİR

Sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Kaleiçi Hadrian Kapısı, Yivli Minareyi ve eski Antalya limanını geziyoruz. Sonraki durağımız Kurşunlu Şelalesi olacak. Kurşunlu Şelalesi'ne su 18 metre yükseklikten dökülmekte ve küçük şelaleciklerle 7 adet küçük gölet birbirine bağlanmaktadır. Kurşunlu Şelalesi 2 kilometrelik bir kanyonun içinde kalmaktadır. Alınacak öğle yemeği (ekstra) sonrasında Antalya merkeze yaklaşık 10 km. uzaklıktaki Düden Şelalesiyle birlikte turumuzu sonlandırıyoruz. Burası cennetten akan bir doğa harikası olup, Antalya’nın en güzel şelalelerinden biridir. Uçak saatimize kadar serbest zaman. Antalya Havalimanı’na hareket. Bilet işlemleri sonrasında Sun Express Havayolunun direkt uçuşu ile saat 20.15 de İzmir’e hareket. Saat 21.25 de İzmir’e varış.                                    

Bu Turun Tarihleri

30 Aralık 2022 - 01 Ocak 2023, 2 Gece - 3 Gün

Ücret Bilgileri

  Nakit 3 taksit 6 taksit
İki kişilik odada kişi başı 6950 TL 2430 TL x 3 1250 TL x 6
Tek kişilik odada konaklama 8950 TL 3130 TL x 3 1610 TL x 6

 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

 • İzmir / Antalya / İzmir Sun Express Havayolu uçak bileti
 • Programda belirtilen tüm ulaşım hizmetleri
 • Programdaki tüm şehir turları ve çevre gezileri
 • 5* Double Tree by Hilton Antalya'da  2 gece konaklama
 • Otelde alınacak sabah kahvaltıları ( 2 )
 • Otelde alınacak akşam yemeği ( 1 )
 • 5* Double Tree by Hilton Antalya'da yılbaşı balosu ve gala yemeği (limitsiz içki)
 • Profesyonel Pastoral Tour rehberlik hizmeti
 • Tursab seyahat güvence paketi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk gün alınacak sabah kahvaltısı
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınan alkollü / alkolsüz içecekler
 • Otellerde yapılan tüm ekstra harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar

Önemli Notlar

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Grup uçak biletleri 22 kişi olarak alınmıştır. Bilet kontenjanı dolduğunda münferit bilet kesilir ve ücret farkı yolcuya yansıtılır.

 • Müze kartlarınızı yanınızda bulundurmanız önemle tavsiye edilir.
 • Rezervasyonlar ön ödeme ile kesinleştirilir. Ön ödemesi alınmayan rezervasyonları iptal etme hakkı acentemizde saklıdır.
 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Sun Express Havayollarından alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten veya havayolunun yaptığı rötarlardan, grev ve fors majör ( deprem, iç savaş,
 • terör alarmı, doğal afet, vb. ) diye adlandırılan durumlar yüzünden gerçekleşecek olan bir uçuş iptalinden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda, programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını, konaklama yapılacak otelleri ve uçulacak olan havayolunu değiştirebilir.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun 15 kg. bagaj hakkı vardır. Ayrıca, kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu bagajın ağırlığı 7 kg.’ı geçmemelidir.
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman kimliğinizde yazılı olan isminizi açık olarak bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Seyahatiniz esnasında yapacağınız alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili olabilecek şikâyetlerden acentemiz ve rehberimiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilir. Yerinize yolcu bulunamaz ise paket tur sözleşmesinde belirtilen iptal koşulları devreye girer.
 • Tur elde olmayan zorunlu nedenlerle Acente tarafından iptal edilirse ücretler kesintisiz iade edilir.
 • Yıldızları ve standartları aynı kalmak koşulu ile kalınacak otellerde değişiklik yapılabilir.
 • Turlarımıza katılan konuklarımız 1618 sayılı yasaya göre sigortalanır. Bu sigorta sadece ani rahatsızlık, kaza vs. kapsar. Kronik hastalıkları kapsamaz. Ayrıca covid 19 ile ilgili rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
 • Tur sırasında veya sonrasında olabilecek rahatsızlıklardan acentemiz sorumlu değildir.

 

YUKARI